Perşembe, Eylül 29, 2005

Web sitenizi kendiniz güncelleyebilirsiniz

Kendinizin güncelleyebileceği bir web sitesi artık hayal değil
Artık klasik anlamda web sitesi yaptırmak sona erdi. Statik denilen, bir
web tasarımcısının ancak düzenleyip güncelleyebileceği hiç bir esnekliği olmayan web siteleri artık tarihe karışmak üzere.
Yeni Türk Ticaret Kanununun firmalara getirdiği web site yükümlülüğü firmaları web sitelerini güncel tutmak zorunda bırakıyor. Firmalar bu zorunluluğu yerine getirmek için Bilgi İşlem bölümlerinde profesyonel bir
web tasarımcısı istihdam etmek yerine işin kolayını web sitelerini dinamik hale getirmek yoluyla buldular.

Neo web tasarım hizmetlerinin uzmanlık alanı olan dinamik web siteleri bu esnekliği firmalara fazlasıyla sağlamakta. Dinamik tasarlanıp, içeriğin tümünü bir veritabanında saklayan web siteleri ile firmalar sınır tanımamakta.
Dinamik, sınırsız sayıda sayfa ve değişik içerik ekleme imkanı olan web sitelerini firmalar sınırsız sayıda ürün, tanıtım yazısı, makale, anket ve haber eklenebildiği için çok tercih etmekteler.


Uygun fiyatlarla tasarım ve hosting hizmeti verdiğimiz dinamik siteler artık portföyümüzün büyük bir kısmını oluşturmaya başladı. Tasarım değişikliğine gitmeden, mevcut tasarımın üzerine monte edilen içerik sayfalarıyla artık eski müşterilerimizede hizmet vermeye başladık.

En son uygulamamızı
Çocuk pastaları web sitesi için yaptık. Sizin web site tasarımınızın dinamik yapıya çevirme imkanını araştırmamız için bir telefonunuz yeterlidir.

Hiç yorum yok: